Mobirise


Üzerinde Yaşadığımız , Vatan Diyebildiğimiz Bu Topraklar İçin, Şehit Ve Gazi Olan , Polis Ve Askerlerimizi Minnet İle Anmaktayım.

Şehit , Gazi Ve 1. Derece Yakınları , Eğitimlerimizden Yararlanmak İçin , Hiç Bir Ücrete Tabi DEĞİLDİR.

Ücret Karşılığı Eğitimlerimizi Alan Her Öğrenci İçin Gösterdiğimiz Özen , Kendilerine Gösterilecektir. Diğer Öğrencilerimiz Gibi , Meslek Edinmeleri Adına Ne Gerekiyorsa Yapılacaktır. Bu Destek , Sadece Benim Tarafımdan Bilinip , Hiç bir Platformda Açıklanmayacaktır.

Ulubatlı Hasan , Koca Yusuf , Kara Fatma , Sütçü İmam , Gördesli Makbule Gibi , İsimlerini Tarihe Sığdıramayacağımız , Nice Kahramanlardan Hiç Bir Farkı Olmayan , Şehit Ve Gazilerimizi Tekrar Minnet Ve Saygı İle Anıyorum. Gözleri Arkada Kalmasın.

Beylikdüzü Kaymakamımız Sn. Dr Mustafa ALTINPINAR Beyefendi'nin Büyük Teşvikleri İle Öncelikle Ev Hanımlarımızı Ve Gençlerimizi Meslek Sahibi Yapabilmek Adına , Değerli Taş , Yarı Değerli Taş Ve Bu Taşların Kesilelerek , İşlenmesi , İşlenen Bu Taşların, Tasarlanıp Model Haline Getirilerek , Aile Ve Ülke Ekonomisine Katma Değer Yaratılması Amaçlanmaktadır. Proje Hazırlıklarımız Hızla Devam Etmektedir.

Gazilermizi Anma Günü Dr. Mustafa Altınpınar Murat Kaynaroğlu
MobiriseBeylikdüzü Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Murat Çalık Beyefendi İle ,
Gençlerimizi Ve Ev Hanımlarımız Meslek Sahibi Yapabilmek Adına Çalışmalara Başladık. 
Beylikdüzü İYİ PARTİ Teşkilatı ve Çok Değerli İlçe Başkanı Sayın Erol KARAPINAR Beyefendi, Derneğimizi Ziyeret Ettiğinde,  Partiler Üstü Bir Anlayış İle Gençlerimiz Ve Ev Hanımlarımızı , Meslek Sahibi Yapabilmek Adına Çalışmalara Başladık.

Meslek Edinmek İsteyen Her İnsanımıza, Destek Olmaktan Memnuniyet Duyarım.
Misyonumuz , İnsanlarımızı Meslek Sahibi Yapabilmektir.


Mobirise
İSTİHDAM YARATMAKYöneticilerinden Biri Olduğum, Beylikdüzü Şehit Aileleri Derneğimizi Ziyaret Eden Beylikdüzü CHP Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Murat Çalık Beyefendi, Eğitimlerimizden Yararlanan Öğrencilerimiz ile Derneğimize de Katkıda Bulunulması Adına, Beylikdüzünün En Nadide Yerlerinden, Atatürk Kültür Merkezinde, Stand Vereceğini Müjdeledi.
Bu Sayede, Hem Derneğimize, Hem Meslek Edinmek İsteyen Ev Hanımlarımıza Ve Gençlerimize Bir Gelir Sağlanması Hedeflendi.
Birken Hiçiz, Bizken Herşeyiz.


Dostlarım Ve Öğrencilerim İle Beylikdüzü İyi Parti İlçe Başkanımız Sayın Erol Karapınar Beyefendi  Ve Yönetim Kurulunu Ziyaret Ettik. Gençlerimizi Ve Ev Hanımlarımızı, Ekonomiye Katabilmek için Başlamış Olduğumuz Çalışmalarımız Hızla Devam Ediyor. 
Tamamen Ücretsiz, Partiler Ve Kurumlar Üstü Bir Anlayış İle Zbrush Kursumuz Kısa Zamanda Başlayacaktır.
Mücevher Tasarımlarından, Karakter Tasarımlarına, Ürün Tasarımlarından Akseseuar Tasarımlarına Kadar, Ülkemizin En Kapsamlı Kursu, Tüm Vatandaşlarımıza ÜCRETSİZ olarak verilecektir.
Sınıflarımızı ve Gerekli Teçhizatları İYİ PARTİ BEYLİKDÜZÜ İLÇE TEŞKİLATI üstlenmiştir. Kısa Süre Sonra Tanıtımları Başlayacaktır.
Taş Üstüne Taş Koyan Her Kurum Kuruluş Ve Kişiye Minnetarım.

Zbrush Kursu Beylikdüzü
Gold Mezat Gem Cutting
Beylikdüzü Kaymakamımız, Sayın Dr. Mustafa ALTINPINAR Beyefendi, Halk Eğitim Merkezinde, Mücevher Taş Kesim Eğitimi İçin Sınıfımızı Hazırlattı.
Meslek Sahibi Olmak İsteyen Tüm Vatandaşlarımız BEYLİKDÜZÜ HALK EĞİTİM MERKEZİ'ne, Nüfus Cüzdanları İle Başvurarak, Bu Eğitimden Tamamen ÜCRETSİZ, Yararlana bilecektir.

Sizinde Sosyal Sorumluluk Projeleriniz Varsa İletişime Geçelim El Ele Verelim. Daha Çok Kişiye Erişelim.

Buradan Yazabilirsiniz

Seçimleriniz Yaşamınızı Değiştir

MURAT KAYNAROGLU     0543 505 19 54
muratkaynaroglu@hotmail.comtr

© Copyright 2019 Murat Kaynaroğlu - Her Hakkı Saklıdır