- Bir tasarımcı olarak, model tasarımlarımın bir çoğu bana aittir. Tasarım ücreti veya tasarımcı maliyeti fiyatlara eklenmemiştir.
- www.matrixatrixturkceeğitimseti.com , Matrix Kursu, Matrix Eğitimi, Zbrush Kursu, Zbrush Eğitimi alan sevgili öğrencilerimin de ürünlerini, sitelerimde, KOMİSYON ALMADAN satılmasına yardımcı olmaktayım.
İmalat aşamaları ise tamamen kontrolüm altında veya kendi imalathanemizde, en düşük maliyetler ile üretilmektedir. Bu sayede, maliyetler düştüğünden, satış fiyatlarımız da daha düşük olmaktadır.
- Elmas, pırlanta, yakut, zümrüt, zultanit ( diaspor ) gibi değerli taşları, ham alıp, kendi atölyemizde kesmekteyiz veya acil ihtiyaçlarımızda, direk, toptancıların toptancılarından, en uygun fiyatlar ile temin edebilmekteyiz.
- Türkiyenin hiç bir yerinde mağazamız YOKTUR. Dükkan kiraları ve o dükkanlarda bulunan personel giderimiz olmadığından, maliyet, fiyatlarımıza EKLENMEZ.

- www.muratkaynaroglu.com.tr ve www.goldmezat.com internet sitelerimiz üzerinden, O güne veya o saate ait veya belli günler veya belli saatler arasında, yapmış olduğumuz bir tanıtım kampanyasıdır.
- Günün süprizi kampanyası, açıklanan saatler arasında, satışa çıkar. Her hangi bir müşteri, o saatler arasında satın alım yapapilir.
- Müşterimizin alım ücreti, banka hesabımıza geçtiğinde, süreç tamamlanmış olur.
- 1 den fazla alıcı çıkması halinde, ürün tekrar üretime sokularak, 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir veya 2. sıradaki ve/veya sonraki müşterilerimizin, satın alımları iptal edilebilir. Ödemenin, bankamız hesabına geçtiği tarih ve saat baz alınır ve kabul edilir.
- Günün süprizi kampanyası, firmamız tarafından , istenildiği tarihlerde veya saatlerde sonlandırılabilir.
- Döviz kurları, altın, gümüş ve değerli taş fiyatlarının değişkenliğinden dolayı, aynı ürün, aynı fiyatlar ile satışa çıkmaya bilir.
- Günün Süprizi kampanyamız, beklenmedik durumlar, doğal afetler ile karşılaştığımızda , ödeme hesabımıza geçse bile iptal edilebilir.
- Bu durumlarda, müşterimizin, yapmış olduğu ödeme, 5 iş günü içerisinde, müşterimizin, banka hesabımıza, para transferinde kullandığı, banka hesabına transfer edilir. Aynı isimde dahi olsa, farklı bir banka hesap numarasına veya aynı bankanın, başka bir hesap numarasına, transfer gerçekleştirilmez.
- Digital ürünlerimizde, eğitim setlerimiz, eğitim videolarımız, online kurslarımız, 3D modellerimiz gibi indirilerek, sahip olacabileceğiniz ürünlerimizde, yasa gereği, cayma hakkı veya iade yoktur. 

- Gold Mezat, Murat Kaynaroğlu olarak sahip olduğum firmamın ismidir.
- Gold Mezat, elmas, pırlanta, zultanit, yakut, safir, zümrüt gibi değerli taşları, altın ve gümüş ile birleştirerek, siz değerli müşterilerine, en uygun fiyatlar ile sunmayı amaçlar.

- Gemvision firmasının, bilgisayar destekli mücevher tasarım programı olarak, piyasaya sunduğu, en gelişmiş programdır. Hayalinizdeki, takı, mücevher ve aksesuarları, gerçeğe dönüştürmenin en kolay yoludur.
- Ülkemizdeki işsizliği ve gerekse mücevher sektöründeki, tasarımcı açığını kapatmak üzere düşünülen bir eğitimdir.
- Matrix kursu fiyatları düşünüldüğünde veya araştırıldığında, matrix eğitim setimizin önemi daha da artmaktadır.
- Matrix kursu olarak özel ders niteliğindedir.
- Başlagıç seviyesi, orta seviye veya ileri seviye gibi, saçma sapan, para tuzaklarından uzak kalınmıştır. Tek bir eğitim setinde A dan Z ye , tüm komutlar anlatılmış , örnekleri ile pekiştirilmiş, ezber yönteminden uzak kalınmıştır.
- Matrix kursu veya matrix türkçe eğitim setimiz, online ders niteliğinde olup, % 100 başarı oranına sahiptir.
- Matrix Türkçe Eğitim Setimizden yararlanan öğrencilerimizin ürünleri, kalite kontrollerinden geçtikten sonra, www.muratkaynaroglu.com.tr ve/veya www.goldmezat.com veya yeni açılacak sitelerimizde KOMİSYONSUZ olarak tanıtımları yapılır ve satışa çıkarılır.
- Matrix Kursu veya Matrix Eğitimlerimizden yararlanan öğrencilerimizi, piyasada var olan saygınlığımız ile iş sahibi yapabilmek için , firmalar ile görüşür veya freelancer olarak, gelir elde etmelerini, sağlamaya çalışırız. Bu sayede, bize yapmış olduğu ödemeyi, kendilerine döndermiş oluruz.
- Murat Kaynaroğlu olarak, her bir öğrencimi, gerek iş gerekse sektörel piyasada söz sahibi yapabilmek , güzel bir gelecek hazırlamak gibi bir misyona sahibim. Öğrencilerimle karşılaştığınızda / tanıştığınızda bunu sizde göreceksiniz. 


- Pixologic firmasının 3D modelleme üzerine piyasaya çıkartmış olduğu en muhteşem yazılımdır. Diğer hiç bir 3D yazılımına benzemez.
- Bilgisayar üzerinde, heykeltraş mantığı ile çalışan bu programda, mücevherler yüksek detay kazanır. İnanılmaz tasarımlar ortaya çıkar.
- İsterseniz 3D animasyonlar veya film sektörü için hayvan veya karakter modelleye bilirsiniz.
- Pc veya telefonlarda kullanılan karakterleri tasarlayabilir kendi oyununuzu bir ekip ile hayata geçirebilirsiniz.
- Zbrush kursu şimdilik sadece online olarak verilmektedir.
- Eğitimin içeriğinde, programı anlama, modeli okuma-anlama ve çizme, tasarım süreçleri, imalat süreçleri yer almaktadır.
- Zbrush ile model yapmak ayrı bir şeydir, üretilebilir model yapmak ayrı bir şeydir.
- 0 dan ileri seviyeye, yani siz öğrenene kadar eğitim devam etmektedir. Ortalama süreci 5 ay dır.

- Mağazamızda hem hazır hemde siparişe hazır modeller yer almaktadır.Dilediğinizi satın ala bilrsiniz.
- Digital ürünler hariç 15 gün içinde cayma hakkına sahipsiniz.
- Cayma hakkınızı kullanabilmek için, ürünün, ambalajının bozulmamış olması ve faturası ile teslim edilmesi gerekmektedir.
- ÖDEAL firmasının ödeme alt yapısını veya SHOPİER alt yapısını kullanarak, taksit ile alış veriş yapa bilirsiniz.

MURAT KAYNAROĞLU    0543 505 19 54 
muratkaynaroglu@hotmail.com.tr

© Copyright 2019 Murat Kaynaroğlu - Her Hakkı Saklıdır